Skip to content
mobilhomepage1
yelken

HAKKIMIZDA ABOUT US

Onur Hukuk Bürosu, Av. Onur ÜNAL tarafından 2000 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Büromuz, alanlarında uzman avukatları, danışmanları ve iş ortaklarını bir araya getirerek müvekkillerinin hukukun her alanında ortaya çıkan gereksinimlerini gidermeye odaklanmıştır. Bu hedef doğrultusunda faaliyet gösteren Onur Hukuk Bürosu, kurulduğu günden bugüne kadar, çalışma alanlarını ve buna paralel olarak çalışma kadrosunu genişletmiştir.

Türkiye içerisinde Bursa, İstanbul, Ankara, Konya ve İzmir başta olmak üzere birçok ilimizde ve yurtdışında pek çok ülkede bulunan partner ofisleri ile hukuki danışmanlık, dava, özellikle uluslararası alacak takibi, KVKK gibi uyum(compliance) süreçleri, vergi danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, çeşitli eğitim hizmetleri verilmesi vb. pek çok hizmet sağlamaktadır.

Onur Hukuk Bürosu, eğitime verdiği önem ve iletişim-bilgi teknolojilerini kullanabilme yeteneği sayesinde, müvekkilleri ile gerçekleştirdiği yoğun veri akışını zamanında ve hızlı bir şekilde sağlayabilen böylece zaman içerisinde hukuk bilgisini çözüm odaklı olarak yeniden üretebilen bilgi ve tecrübe birikimine sahip bir hukuk bürosudur.

yelken

MİSYONUMUZ OUR MISSION

Müvekkillerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın başarısı ve mutluluğu için gerekenleri yapmak ve bu amaç doğrultusunda gelişmektir.

Bugüne kadar uluslararası standartlarda verdiğimiz hizmetlerimizi ve nitelikli ekibimizi büyüterek müvekkillerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve ülkemize kazandıran bir hukuk bürosu olarak konumlanmaya devam etmektir.
yelken

DEĞERLERİMİZ OUR VALUES

En büyük değerimiz insandır ve insana öncelik veririz. Saygı, sevgi ve emek en önde gelen değerlerimizdir.

Yıllardır kurduğumuz iş ilişkilerimizi uzun soluklu dostluklara dönüştürmeyi gaye ediniriz.

Temas kurduğumuz her insana güven verir ve daima bu güven ile hatırlanırız.
 
Müvekkilimizin haklarını her zaman çıkarları doğrultusunda gözetir ve koruruz. Kurduğumuz değerlere paralel olarak çok çalışırız ve daima elimizden gelenin en iyisini yaparız. İşin gereklerini her zaman en iyi şekilde yerine getiririz.

HİZMETLERİMİZ SERVICES

Onur Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası platformlarda hukukun birçok dalında alanında uzman avukatlarla, sektörlerine hakim danışmanları ve iş ortakları ile beraber hizmet vermektedir.

EKİBİMİZ TEAM

Onur Hukuk Bürosu, tecrübeli ve alanlarında uzman avukatlar ile bünyesinde yetiştirmekte olduğu genç ve dinamik avukatlar kadrosundan oluşan, sektörlerine hakim danışmanları ile yerli ve yabancı iş ortaklarını bünyesinde barındıran geniş bir ekiptir.

bilgi-merkezi

BİLGİ MERKEZİ INFORMATION CENTER

Onur Hukuk Bürosu, akademik nitelik taşıyan çalışmalarını ve planladığı etkinlikleri değerli meslektaşları, iş dünyası ve müvekkilleri ile paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

kariyer-page

KARİYER CAREER

Siz de Onur Hukuk Bürosu ekibinde yer almak istiyorsanız avukat, stajyer avukat, yaz stajyeri ve idari personel olarak başvurunuzu iletebilirsiniz.

İLETİŞİM CONTACT US

Adres: FSM Bulvarı Barış Mah. Nilüfer Hatun Cad.
Hamdi Sami Evleri B Blok D: 9 Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE

Tel.:   +90 224 240 23 44 – 48 (PBX)
Mail: onurhukuk@onurhukuk.com
Konum
: Konum için lütfen tıklayınız.